-
KAMPANYA TARİHLERİ : 10.11.2023 - 6.12.2023
SON 1 GÜN

​​Kampanya Ayrıntıları

Size Özel 10 Kasım - 6 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz taksitli Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödemenize faizsiz +1 taksit avantajı!

Bankamız tüm kanalları (Maximum Mobil, İşCep, İnternet Şube), gib.gov.tr üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılarak veya doğrudan gib.gov.tr üzerinden yapılacak taksitli Ek MTV ödemelerinize sonradan faizsiz +1 taksit ekleyebilirsiniz. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Aidatsız kartlar, Bankamatik Kartlar, Ticari Kredi Kartları .

Ek koşullar: 
- Kampanya 10 Kasım - 6 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 
- Taksit ayrıcalığı için 300 TL alt limiti bulunmaktadır. 
- Kasım ayı Ek MTV ödeme dönemi 1-30 Kasım 2023 tarih aralığıdır. 

Kampanya Detayları:
1. Kampanya kapsamında 10 Kasım - 6 Aralık 2023 tarihleri arasında taksitli olarak gerçekleştirilen Ek MTV ödemelerine eklenecek +1 taksit için sıfır faiz oranı uygulanacaktır. 

2. Kampanya, +1 taksit için sadece İşCep ve Maximum Mobil’den 10 Kasım - 6 Aralık tarihleri arasında yapılacak işlemler için geçerli olacaktır. +1 taksit seçeneği dışında taksitli alışverişe taksit eklenmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır. İşCep ve Maximum Mobil dışındaki kanallardan iletilen artı taksit taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.

3. Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesine taksit ekle işlemi 300 TL ve üzeri tutarlı taksitli işlemler için geçerlidir.

4. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan taksitli MTV ödemelerinde geçerli olacaktır.

5. Herhangi bir taksiti hesap özetine borç kaydedilmiş, ancak bekleyen taksitleri bulunan işlemler için ek taksit talep edilemez.

6. Taksitli MTV ödemesine ek taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Hesap kesim tarihi 30 Kasım’dan sonraki bir tarihte ise kampanyadan yararlanabilmek için ek taksit işleminin 6 Aralık'a kadar yapılması gerekmektedir. Ek taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.

7. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak artı taksit talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya tarihinden farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.   

8. Taksit Ekle işlemi Şubelerimiz aracılığıyla iptal edilebilmektir.

9. Maximum Mobil uygulamasındaki kredi kartı hareketleri arasından sadece yanında “Artı Taksit” ifadesi yer alan taksitli alışverişler için taksit ekle işlemi yapılabilmektedir.

10. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11. Taksit ekle uygulaması kapsamında işlemi bulunan kartlar için, ek taksit uygulanmış işleme ait bekleyen taksitlerin tamamı karta borç kaydedilene veya işlemin ek taksit kısmı erken kapatılana kadar hesap kesim tarihi değişikliği yapılamaz.

12. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

13. Kampanya Bankamız tarafından belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından SMS ile bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir.

Artı Taksit talebinizi;
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> Artı Taksit veya Kartlarım> Kart Harcamalarım> İşlemlerim adımlarını takip ederek,
• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım adımlarını takip ederek,

iletebilirsiniz.Size Özel Taksitli Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödemenize +1 Taksit Ayrıcalığı!