-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 23 Aralık 2021 Seyahat ve Konaklama Harcamalarınıza 500 MaxiMil!

  23 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında seyahat ve konaklama sektörlerinde Maximiles’ınız ile tek seferde yapacağınız ile 5.000 TL ve üzeri harcamanızda 250, 10.000 TL ve üzeri harcamanızda 500 MaxiMil kazanın!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.  

  Uygulamayı telefonunuza indirmek için: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximiles (Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard) ve ek kartları

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximiles özellikli bireysel kredi kartları ve ek kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, Maximum Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya kapsamında yapılacak harcamaların Maximum anlaşmalı olmayan işyerlerinden yapılması zorunluluğu bulunmamaktadır. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit ve benzeri nitelikli işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
   
  Kampanya Detayları:
  • Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında Maximiles ile tek seferde gerçekleştirilecek 5.000 TL ve üzeri işlemde 250, 10.000 TL ve üzeri işleme 500 MaxiMil kazanılacaktır.
  • Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
  • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen ödemelerin iptal edilmesi durumunda, MaxiMil yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiMiller geri alınacaktır.
  • Kampanya; seyahat acenteleri, tur operatörleri, oteller, moteller, tatil yerlerini kapsamaktadır.

  Ödül kullanımı: MaxiMiller 25 Ocak 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 500 MaxiMil kazanabilir. Yükleme anında Maximiles’ınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.