-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2023 Sevgililer Günü’ne Özel Seyahat ve Konaklama Harcamalarınıza İndirim Fırsatı!

  ​Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, turizm sektöründe yer alan seçili  Maximum üye işyerlerinden 1 - 14 Şubat 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla yapacağınız 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişe 300 TL indirim kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Privia Black Kredi Kartları, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)

  Kampanyaya dahil işyeri listesi için tıklayınız.​

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. 
   
  Ek Koşullar: Kampanya kapsamında, sadece yurtiçinde, kampanyaya dahil işyerlerinden, yapılan 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir."