-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Mayıs 2023 Maximum Coşku Maximum Destek! Maximum Samsunspor Kart ile Takımınıza Destek Olun

  15 Mayıs-30 Haziran 2023 tarihleri arasında Maximum Samsunspor Kart’a başvurup tek seferde 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimize 100 TL MaxiPuan!​​​​

  Ayrıca tüm Maximum Samsunspor Kart sahiplerinin Store 55 mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri ilk alışverişine 55 TL MaxiPuan kazanma fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Samsunspor Kart 

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamında nakit çekim, MaxiPuan/MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, kampanya dönemi dışında yapılan taksitli alışverişlerin taksit tutarları, yatırım fonu alımları, altın biriktiren talimat kapsamında altın alımı, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler dahil edilmeyecektir. 

  ​Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 155 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuanların yüklenebilmesi için yükleme anında kartların kullanıma açık olması gerekmektedir. Kazanılan MaxiPuanlar 7 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2023’tür. 

  Katılmak için: Maximum Samsunspor Kart’a dilediğiniz İş Bankası Şubesinden, İşCep’ten ya da Maximum Mobil’den başvurabilirsiniz. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.