-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Haziran 2023 Maximum Samsunspor Kart ile kombine bilet harcamalarınıza sonradan 3 ay faizsiz taksit fırsatı!

  15 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında Maximum Samsunspor Kart’ınız ile gişelerden yapacağınız peşin kombine bilet harcamalarınıza sonradan faizsiz 3 taksit fırsatı!

  Kampanyanın geçerli olduğu kanallar: İşCep ve Maximum Mobil

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Samsunspor Kart 

  Kampanya Detayları:

  1. Kampanya sadece Maximum Samsunspor Kart ile Passolig gişelerinden yapılan peşin kombine bilet alımlarında geçerli olacaktır. 

  2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası, 15 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında kombine satımı gerçekleştiren gişelerden 25.000 TL’ye kadar peşin alışverişlerde faizsiz 3 taksit seçeneği için uygulanacaktır.  

  3. Kampanya kapsamındaki peşin alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi işlemi İşCep ve Maximum Mobil’den 15 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında yapılabilecektir. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.

  4. Kampanya sadece kombine satışı yapılan gişelerde geçerli olacaktır. Passolig internet sayfasından yapılan kombine alımları, online ödeme şirketleri aracılığıyla ödeme alan internet sitelerinden ve online pazar yerlerinden yapılan alışverişler taksitlendirme kampanyasına dâhil değildir.

  5. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.   

  6. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.

  7. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.

  8. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Taksitlendirme talebinizi;

  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım adımlarını takip ederek, 

  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım > Harcamalarım
  adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.