-

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 15 Mart 2024 Sahibinden İkinci El ve Sıfır Alışverişte 3 Taksit Fırsatı!

    15 Mart-15 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile sahibinden.com İkinci El ve Sıfır Alışveriş kategorisinden gerçekleştireceğiniz S – Param Güvende’li alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

    Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles Özellikli Bireysel Kredi Kartları, Ticari Kredi Kartları

    Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız kartlar, Maximum Fırsat işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

    Ek Koşullar: Kampanya belirli ürünlerde ve ödeme esnasında geçerlidir.Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası ve sahibinden.com kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır.