-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ekim 2023 Maximum'dan Saat&Saat'te 500 TL MaxiPuan Kampanyası!

  İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 01 - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Saat&Saat mağazaları ve saatvesaat.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 6.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 500 TL MaxiPuan kazanın! 

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Uygulamayı telefonunuza indirin: 

  Maximummobil/indir

  İscep/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximile​s, ​Maximiles Black, Privia, Privia Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 14 Kasım 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2023'tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir.Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir.   

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Saat ve Saat kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.​​