-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Mart 2022 Rossmann'da 25 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 15-31 Mart 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Rossmann Mağaza’larından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL MaxiPuan kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.  
   
  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, Rossmann online e-ticaret sitesi üzerinden yapılan alışverişler.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15 Nisan 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
   
  Ek Koşullar: İş Bankası ve Rossmann kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.