-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 10 Şubat 2022 Restoran ve Çiçek Harcamalarınıza 50 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil’e özel, 10-15 Şubat 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla restoran veya çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden aynı gün farklı işyerlerinde tek seferde yapacağınız her 200 TL ve üzeri harcamanıza 25 TL, toplamda 50 TL MaxiPuan kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Maximum Pati Kart), bireysel Bankamatik Kartı, Maxipara Kart

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler:  Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Yemeksepeti internet sitesinden ve mobil uygulamasından, Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile verilen Yemeksepeti siparişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 22 Şubat 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.
   
  Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.