-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 10 Kasım 2022 Peşin Alışverişlerinizi Faizsiz Taksitlendirme veya Erteleme Fırsatı!

  ​10-30 Kasım tarihleri arasında 500-5.000 TL arasında yapacağınız peşin alışverişlerinize faizsiz 3-4 ay sonradan taksitlendirme ya da faizsiz 2 ay erteleme fırsatı!

  Taksitlendirme talebinizi;
  Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım 
  İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım 

  Erteleme talebinizi;
  Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim
  İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım 

  adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

  Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar

  Kampanya Detayları:

  1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme ve erteleme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme ve erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.

  2. Peşin alışverişlerin faizsiz olarak taksitlendirilmesi yalnızca 10-30 Kasım tarihleri arasında yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden yapılacak 500 - 5.000 TL(dahil) arası yurt içi alışverişlerde 3 veya 4 taksit seçeneği için sunulacaktır. E-ticaret harcamaları kampanyaya dahildir. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir. 500 TL altı ya da 5.000 TL üstü peşin işlemlerde ve 3 ya da 4 ay harici sonradan taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. 

  3. Peşin alışverişlerin faizsiz olarak ertelenmesi 10-30 Kasım tarihleri arasında yasal olarak ertelemeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden yapılacak 500 - 5.000 TL(dahil) arası yurt içi peşin alışverişlerde yalnızca 2 ay erteleme seçeneği için sunulacaktır. E-ticaret harcamaları kampanyaya dahildir​. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği ertelenmemektedir. 500 TL altı ya da 5.000 TL üstü peşin işlemlerde ve 2 ay harici erteleme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. 

  4. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

  5. Taksitlendirme ve erteleme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır.

  6. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.

  7. Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir. Her bir alışveriş için bir defa erteleme talebinde bulunulabilmektedir.

  8. Ertelediğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır.

  9. Sonradan taksitlendirme ve erteleme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.

  10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.

  11. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.

  12. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.