-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Eylül 2022 Peşin Gelir Vergisi ve Tapu Harç Ödemelerinize sonradan 3 aya varan Taksit Fırsatı

  Maximum Kart’ınızla peşin olarak gerçekleştireceğiniz 300 TL ve üzeri 50.000 TL'ye kadar olan Gelir vergisi ve Tapu Harç ödemelerinde 3 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın ! 

  Maximum Kart’ınızla Bankamız tüm kanallarından, gib.gov.tr adresinden direkt ve gib.gov.tr adresinden Maximum Mobil ile öde seçeneği ile gerçekleştireceğiniz 300 TL ve üzeri 50.000 TL'ye kadar olan peşin Gelir vergisi ve Tapu Harç ödemelerinizi Maximum Mobil ve İşCep kanllarından faizsiz 2 ve 3 taksit olarak taksitlendirebilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Aidatsız kartlar, Ticari kredi kartları.

  Ek koşullar: 
  - Kampanya 15 Eylül - 15 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit ayrıcalığı için 300 TL alt limit 50.000 TL üst limit bulunmaktadır. 
  - Vergi ve Tapu Harç Ödemelerine Taksit Kampanyası Kapsamında; yapılacak ödemeler için sonradan faizsiz 2 ve 3 taksit seçenekleri sunulacaktır.
  - Kampanya kapsamında taksitlendirme işleminin peşin ödeme sonrasında ve hesap kesim tarihinden önce İşCep veya Maximum Mobil kanallarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  - Kampanya dönemi boyunca yapacağınız işlem bazında veya toplamda 50.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. Kampanya kapsamında 50.000 TL’yi aşan işlemlerde kısmi olarak faizsiz taksitlendirme yapılamamaktadır. 
  - Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirme talebinizi;
  Maximum Mobil > Kartlar > İşlemler > Dönem İçi İşlemler> Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir veya
  İşCep > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım>Dönemiçi Hareketlerim > Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir seçeneği seçerek iletebilirsiniz.
  - Sonradan taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi takip eden işgünü ve alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir. Sonradan taksitlendirme, peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerine yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir. 15 Eylül-15 Ekim 2022 tarihleri arasında yapacağınız peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce olmak kaydı ile kampanya kapsamında sonradan taksitlendirebileceğiniz son tarih 20.10.2022'dir.
  - İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  - Aşağıda ana kalemlerine yer verilen vergi türleri kampanya kapsamındadır.

  · Yıllık Gelir Vergisi
  · Zirai Kazanç Gelir Vergisi
  · Gelir Vergisi Stopajı (Muhtasar)
  · Kurumlar Vergisi
  · Kurumlar Vergisi Stopajı
  · Basit Usulde Ticari Kazanç
  · Gerçek Usulde Katma Değer Vergisi
  · Hasılat Esaslı Katma Değer Vergisi (Kdv4)
  · Gelir Geçici Vergi
  · Kurum Geçici Vergi
  · Diğer Ücretler
  · Katma Değer Vergisi Tevkifatı
  · Tapu Harcı