-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mayıs 2024 Pazarama'da 500 TL İndirim Fırsatı!

  1-31 Mayıs tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olun, 12 Haziran 2024 tarihine kadar kredi kartınızla Pazarama Online’dan yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişinize 500 TL indirim kazanın!

  Üstelik alışveriş anında yapacağınız bireysel kredi kartı başvurunuzda dijital kullanımı tercih ederek kartınızın fiziken basılmasını beklemeden hemen kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, Bireysel Bankamatik Kartları ile ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

  Kampanya Detayları:

  1- Kampanya kapsamında 31 Mayıs 2024 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile ilk kez İş Bankalı olan müşterilerin 12 Haziran tarihine kadar İş Bankası bireysel kredi kartı ile Pazarama Online’dan tek seferde yapacakları 5.000 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişlerine 500 TL indirim yansıtılacaktır.

  2- Peşin işlemler ve sonradan yapılan taksitlendirmeler kampanya kapsamında değildir.

  3- Kampanya kapsamında hak edilen indirim 17 Haziran 2024 tarihinde kredi kartına yansıtılacaktır. İndirimin yansıtıldığı tarihte kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

  4- Sadece “Müşteri Olmak İstiyorum” süreci ile İş Bankalı olan müşterilerimiz kampanyaya dahil edilecektir.

  5- Kampanyadan her müşteri sadece bir kez yararlanabilir ve en fazla 500 TL indirim kazanabilir.

  6- Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

  İşCep’te “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinde geçerli diğer avantajlar için detaylı bilgi: İşCep'ten 15.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası! | Türkiye İş Bankası (isbank.com.tr​)