-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 25 Şubat 2022 Pazarama'da 500 TL ve üzeri giyim alışverişinize 50 TL MaxiPuan!

  Maximum Kart’ınızla Pazarama Online’da seçili markalardan 25 Şubat-31 Mart 2022 tarihleri arasında yapacağınız 500 TL ve üzeri giyim alışverişlerinizde 50 TL MaxiPuan fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Pati Kart, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek koşullar: Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Kampanya Pazarama Online altında yer alan  Boyner, Defacto, Sportive mağazalarında geçerlidir.Türkiye İş Bankası A.Ş  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 15 Nisan 2022 tarihinde yüklenecek  31 Mayıs 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Haziran 2022 tarihinde silinecektir. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Pazarama’daki alışverişlerde kullanılabilecektir.