-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Ocak 2022 Pati Kart'a Petlebi.com'da %10 İndirim ve %3 Pati MaxiPuan!

  Maximum Pati Kart'a özel Petlebi.com'da ek %10 indirim ve %3 Pati MaxiPuan!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Pati Kart haricindeki Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Maximiles, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç aidatsız kredi kartı
   
  Ek Koşullar: Ek %10 indirim Maximum Pati Kart ile Petlebi.com’dan yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Maximum Pati Kart’a özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, Petlebi.com imkanları ile sınırlıdır. Petlebi.com ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. İndirimden yararlanılabilmesi için Maximum Pati Kart ile sipariş verilmesi yeterlidir. İndirim, ürünler sepete eklenip ödeme aşamasında gelindiğinde Maximum Pati Kart numarası girildikten sonra anında otomatik olarak yansıtılacak ve indirimli tutar gösterilecektir. Ayrıca Petlebi.com'dan Maximum Pati Kart ile yapılacak alışverişlerde %3 Pati Maxipuan kazanılacaktır. Alışveriş başına kazanılan Pati MaxiPuan tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
   
  Maximum Pati Kart ile ilgili detaylı bilgiye https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximum-pati-kart/Sayfalar/maximum-pati-kart.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Kedi, köpek ve kuş görsellerinden birinin ya da hepsinin olduğu 4 farklı seçenekten oluşan Maximum Pati Kart ile 31.12.2022’ye kadar geçerli kampanya kapsamında evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçları için yapacağınız veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3 Pati MaxiPuan kazanın.
   
  Maximum Pati Kart’a Maximum Mobil’den, İşCep'ten, SMS ile ya da size en yakın Şubemizden hemen başvurabilir, fiziken Pati Kart’ınızı teslim almayı beklemeden, e-ticaret alışverişlerinizde ve mobil ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
   
  Maximum Pati Kart'a Maximum Mobil'den başvurmak için:  https://maximummobil.page.link/hizcrd
  • Köpek görselli için “PATİKOPEK boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
  • Kedi görselli için “PATİKEDI boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
  • Kuş görselli için “PATİKUS boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
  • Birden fazla evcil hayvanın yer aldığı görselin bulunduğu Maximum Pati Kart için ise “PATIHEPSİ boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
   
  Yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak da Maximum Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.**
   
  **SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.