-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 Pati Kart ile Petshop Alışverişlerinize 100 TL Pati MaxiPuan!

  Pazarama Pet kategorisinden Maximum Pati Kart ile yapacağınız Petshop Alışverişlerinize 100 TL Pati MaxiPuan!

  Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinden 1 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında Maximum Pati Kart ile yapacağınız alışverişinizde işlem tutarının %10’u kadar Pati MaxiPuan, toplamda 100 TL Pati MaxiPuan kazanın.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) ve Bireysel Bankamatik Kartları ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinden alınacak ürünler üzerinden puan hesaplaması yapılacaktır. Kampanya, Maximum Pati Kart’a 31.12.2022 tarihine kadar sunulan %3 Pati MaxiPuan kampanyası ile birleştirilmeyecektir.

  Ödül kullanımı: Pati MaxiPuanlarınız 8 Nisan 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. Pati MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL Pati MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Pati Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Pati Maxipuan kazanamayacaktır.