-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2023 Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart ile spor harcamalarınıza 100 TL MaxiPuan fırsatı!

  Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart ile spor harcamalarınıza 100 TL MaxiPuan fırsatı!

  1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Paris 2024 Olimpiyatları temalı VISA logolu Maximum Kart ile spor ürünleri satan seçili Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz 2.500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL MaxiPuan kazanın.

  Söz konusu kampanya 2024 yılı Mart ayı sonuna kadar her takvim ayında tekrarlanarak devam edecektir.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartlar, Maximiles ve Privia Kart, Vadematik Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ticari Kredi Kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanyaya Dahil Üye İş Yerleri:
  *Adidas
  *Asics
  *Barçın Spor
  *Decathlon
  *Hummel
  *Nike
  *Polar Saat
  *Puma
  *Salomon
  *Skechers
  *Sportive
  *SPX
  *Yalı Spor

  Ek Koşullar: MaxiPuan’larınız 5 Ocak’ta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29 Şubat 2024’tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart’a yüklenecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Kampanyaya dahil olan Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart’a İşCep, www.isbank.com.tr  ve tüm Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.