-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Eylül 2023 Özdilekteyim.com MaxiPuan Kampanyası

  ​1 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Özdilekteyim.com’dan tek seferde yapılacak 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL MaxiPuan!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.


  Kampanya, Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir. Sanal POS kullanılarak yapılan ve kapıda ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

  Katılmak için: Maximum Mobil ve İşcep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Uygulamayı telefonunuza indirin: 

  Maximummobil/indir 

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart, MaxiPara Kartlar) ile yapılan ödemeler dahildir. 

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, Özdilek AVM’lerinden yapılacak mağaza ve hipermarket alışverişlerinde geçerli değildir. Özdilekteyim.com market siparişlerinde teslimat tarihinin 30 Eylül 2023 sonrasında olması durumunda, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız, 5 Ekim 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Kasım 2023’tür. Kullanılmayan MaxiPuanlar, 1 Aralık 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamızın kayıtları esas alınacaktır. 

  İş Bankası ve Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi AŞ kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.​


 • 01 Mart 2023 Özdilekteyim.com MaxiPuan Kampanyası!

  1 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında Özdilekteyim.com’dan tek seferde yapılacak 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL MaxiPuan!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kampanya, Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir. Sanal POS kullanılarak yapılan ve kapıda ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

  Katılmak için: Maximum Mobil ve İşcep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir 

  Kampanyaya dahil olan kartlar: : İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart, MaxiPara Kartlar) ile yapılan ödemeler dahildir. 

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Özdilek AVM’lerinden yapılacak mağaza ve hipermarket alışverişlerinde geçerli değildir. Özdilekteyim.com market siparişlerinde teslimat tarihinin 31 Mart 2023 sonrasında olması durumunda, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız, 5 Nisan 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2023’tür. Kullanılmayan MaxiPuanlar, 1 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamızın kayıtları esas alınacaktır. İş Bankası ve Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi AŞ kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.