-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 Spor logolu kart başvurunuza özel 100 TL MaxiPuan

  1-31 Ocak tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan kulüp logolu Maximum Kartı ile 15 Şubat’a kadar (bu tarih dahil) toplam 1.500 TL ve üzeri harcamaya ulaşan müşterilerimize 100 TL MaxiPuan!

  Katılmak için: 
  Adana Demirspor Maximum Kart’a sahip olmak için siz de hemen bir İş Bankası Şubesine gelin, İşCep üzerinden başvurun ya da ADSK boşluk TC kimlik numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak gönderin.
  Maximum Samsunspor Kart’a dilediğiniz İş Bankası Şubesinden, İşCep’ten ya da "SAMS" boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.
  Maximum Karşıyaka Kart'a dilediğiniz İş Bankası Şubesinden veya İşCep’ten başvurabilirsiniz.
  Maximum Göztepe Kart'a sahip olmak için siz de hemen bir İş Bankası Şubesine gelin ya da GÖZGÖZ boşluk TC kimlik numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak gönderin.*
  Maximum Trabzonspor Kart'a dilediğiniz İş Bankası Şubesi'nden, İşCep'ten ya da TS boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402’ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.
  Maximum Giresunspor Kart'a dilediğiniz İş Bankası Şubesinden, İşCep’ten ya da GİRESUNSPOR boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz. 
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Adana Demirspor Kart, Maximum Samsunspor Kart, Maximum Karşıyaka Kart, Maximum Göztepespor Kart, Maximum Trabzonspor Kart, Maximum Giresunspor Kart. 
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı toplamına, nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan/MaxiMil bozdurarak yapılan alışverişler, kampanya dönemi dışında yapılan taksitli alışverişlerin taksit tutarları, yatırım fonu alımları, altın biriktiren talimat kapsamında altın alımı, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler dahil edilmeyecektir. İş Bankası mensuplarının spor logolu kart başvuruları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
   
  Ödül kullanımı: 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanyaya dahil kulüp logolu Maximum kartlara başvuruda bulunan ve onaylanan kartlar ile 15 Şubat 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) toplam 1.500 TL ve üzeri harcama gerçekleştiren müşterilerimiz 100 TL MaxiPuan kazanacaktır. Her bir müşterimiz kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek olup kazanılabilecek MaxiPuan tutarı azami 100 TL’dir.  Kazanılan MaxiPuanlar kampanya bitiş tarihi itibariyle 10 işgünü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanların yüklenebilmesi için yükleme anında kartların kullanıma açık olması gerekmektedir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2023 (bu tarih dâhil)’dir.