-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 16 Kasım 2023 Obilet’te 100 TL’ye varan MaxiPuan ve 3 Taksit Fırsatı!

  İşCep veya Maximum Mobil'den Obilet Kampanyası'na katılın, 16 Kasım- 25 Aralık 2023 tarihleri arasında, obilet.com ve Obilet Mobil Uygulaması’ndan Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız uçak, otobüs bilet alımları ile otel rezervasyonlarında 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL ya da 1.000 TL üzeri ilk  alışverişinize 100 TL MaxiPuan! Üstelik 3 taksit fırsatından yararlanın!

  Katılmak için: İşCep ve Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Metro Turizm ve BBBus otobüs firmaları, feribot bileti satın alımları, araç kiralama hizmetleri, Masterpass ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 10.01.2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29.02.2024’tür. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
   
  Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. • 01 Mayıs 2023 Obilet'te 100 TL'ye varan MaxiPuan ve 3 Taksit Fırsatı!

  Obilet'te 100 TL'ye varan MaxiPuan ve 3 Taksit Fırsatı!


  1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında, obilet.com ve Obilet Mobil Uygulaması'ndan Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız tek çekim veya taksitli uçak/otobüs bilet alımları ile otel rezervasyon işlemlerinde 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL ya da 1.000 TL üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan! Üstelik taksit fırsatından yararlanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil'de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç Kart, Maximum Pati Kart), MaxiPara Kartlar, Bankamatik Kartları.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Metro Turizm ve BBBus otobüs firmaları, feribot bileti satın alımları, araç kiralama hizmetleri, Masterpass ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
   
  Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Yasal düzenleme kapsamında azami vade yurtiçi harcamalarda 18 taksit, yurtdışına ilişkin harcamalarda ise 3 taksit olabilir. Türkiye İş Bankası A.Ş ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. 


  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 16.06.2023 tarihinde yüklenecek 31.07.2023 (bu tarih dahil) tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kazanacağınız MaxiPuan'ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Maximiles'a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.​