-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 14 Kasım 2023 Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) Workshopları'nda Peşin Fiyatına 3 Taksit!

  31 Aralık 2023'e kadar Maximum Kart'ınızla MSA hem fiziksel hem de dijital Workshop alışverişlerinde peşin fiyatına 3 taksit.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli bireysel kredi kartlarıyla yapılan işlemler dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, ​Maxipara Kartlar, Ticari Bankamatik Kartları ve Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek Koşul: Kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız alışverişleriniz için geçerli olacaktır. 3 taksit fırsatı işlem anında POS cihazı üzerinden seçilmelidir. İşlem sonrasında bankamızca taksitlendirme işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

  Türkiye İş Bankası ve MSA kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.