-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 17 Mart 2022 Morhipo'da Seçili Markalarda %30 İndirim

  Maximum Kart’ınız ile 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında Morhipo.com.tr'de seçili markalardan yapacağınız alışverişlerinizde sepette %30 indirim! Üstelik vade farksız 6 taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart), MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek Koşullar: Sepette %30 indirim yalnızca seçili markalardan yapılacak İlkbahar&Yaz sezonu alışverişlerine uygulanacaktır (Seçili Markalar: Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks, Barbie ve Sweaters). Kampanya, ödeme adımında kredi kartı numarası girildiğinde otomatik olarak aktif olacaktır. Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz. Maximum Kart için kozmetik ve gıda dışı alışverişlerde vade farksız 6 taksit sunulur.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.