-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 23 Haziran 2022 Morhipo'da Seçili Markalarda Her 2. Ürüne İlave %20 İndirim

  Maximum Kart’ınız ile 23-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Morhipo.com'da seçili Boyner özel markalarından yapacağınız alışverişlerinizde her 2. ürüne ilave %20 İndirim! Üstelik vade farksız 6 aya kadar taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart), MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek Koşullar: İlave %20 indirim yalnızca seçili Boyner özel markalarından yapılacak her 2. ürüne uygulanacaktır (Seçili Boyner Özel Markalar: Fabrika, Limon Company, National Geographic, Aéropostale). İndirim, 2 adet ve üzeri ürün alışverişinde, her 2. üründe düşük fiyatlı ürüne uygulanacaktır. İndirim, online alışverişlerde otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz. Kampanya sadece seçili Boyner özel markalar için geçerlidir.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.