-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 Morhipo'da Vade Farksız 6 Taksit!

  Maximum Kart’ınız ile Morhipo'dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Ticari Kredi Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, Ticari Bankamatik Kartları ve Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya kapsamında, yasal taksit düzenlemeleri doğrultusunda farklı ürün kategorilerinde farklı taksit sayıları uygulanabilecektir. • 13 Ocak 2022 Morhipo'da Peşin Fiyatına 6 Taksit!

  Maximum Kart’ınız ile Morhipo’dan yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Maximum Genç Kart, Pati Kart ve Ticari Kredi Kartları.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında, yasal taksit düzenlemeleri doğrultusunda farklı ürün kategorilerinde farklı taksit sayıları uygulanabilecektir.