-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 26 Ocak 2023 Metro Market MaxiPuan Kampanyası

  ​Maximum Kart’ınızla Metro Market’lerde 150 TL MaxiPuan!

  Kampanya Ayrıntıları:Maximum Mobil’den veya İŞCep’ten kampanyaya katılın, 26 Ocak – 8 Şubat 2023 tarihleri arasında Metro Market’lerden tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 150 TL MaxiPuan kazanın!  

  Katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir  -  www.isbank.com.tr/indir 

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik kartlar.

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler, alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir. 

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Şubat 2023 tarihinde son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2023’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMile dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. MaxiPuanlar sadece Metro Market’lerde kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. İlave taksit kampanyasına Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç ve Ticari Kredi Kartları ile yapılan alışverişler dahil olup, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Maximum Fırsat işlemleri dahil değildir. 

  Ek Koşullar:​ Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. İş Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.