-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 MediaMarkt 12 aya varan Taksit Fırsatı!

  Maximum Kart’ınız ile 30 Haziran 2023 tarihine kadar MediaMarkt mağazaları, MediaMarkt mobil uygulaması ve www.mediamarkt.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 12 aya varan taksit fırsatı! 

  Maximum Kart’ınız ile 30 Haziran 2023 tarihine kadar MediaMarkt mağazaları, MediaMarkt mobil uygulaması ve www.mediamarkt.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 12 aya varan taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Ticari kredi kartları.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat alışverişleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  Kampanya detayları: 
  Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitli işlem yapılamamaktadır. Ayrıca;
  - Elektronik eşya alımlarında azami taksit sayısı 4 (fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9) 
  - Tablet alımları hariç bilgisayar alımlarında azami taksit sayısı 12, 
  - Tablet alımlarında azami taksit sayısı 6,  
  - Mobilya ve elektrikli eşya alımlarında azami taksit sayısı 9 taksit olarak belirlenmiştir.

  Bankamızca alışveriş içeriğinin tespit edilememesi ve taksitlendirme kısıtlaması/taksitli işlem alt limitinin firma tarafından yönetilmesi sebebiyle taksit seçeneğinin ödeme adımında mağazalarda kasada veya internet sitesinde sepet adımında seçilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

  Sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyası değildir.

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Media Markt kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.​