-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 23 Mart 2023 MaxiPuan ve MaxiMilleriniz Pazarama’da desteğe dönüşsün!

  23 Mart-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, Maximum Mobil / Pazarama platformundaki kurumların dijital destek kartlarında kullanacağınız MaxiPuan ve MaxiMilleriniz aynı tutarda Pazarama MaxiPuan olarak yeniden yüklenecektir. 

  Kampanya süresi boyunca 1.000 TL’ye varan tutarda Pazarama MaxiPuan kazanabilir, Pazarama MaxiPuanlarınızı da dilerseniz yeniden dijital destek kartında kullanabilirsiniz.
   
  Maximum Mobil’i telefonunuza indirin


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası tüm bireysel ve ticari kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
  Kampanyaya dâhil olmayan ve işlemler: Maximum Mobil Pazarama destek kartı alım işlemleri haricindeki MaxiPuan kullanımları kampanyaya dahil değildir. 

  Seçtiğiniz sivil toplum kuruluşuna desteklerinizi Maximum Mobil “Destek Kartları” menüsü içerisinden gerçekleştirebilirsiniz. 

  Ödül Kullanımı:

  Pazarama MaxiPuanlarınız dijital destek kartını aldığınız haftayı takip eden haftanın 2. günü yüklenmiş olacaktır. Pazarama MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2023 (bu tarih dâhil) olacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. 

  Ek Koşullar: Yüklenmiş olan Pazarama MaxiPuan tekrardan destek amaçlı kullanılabildiği gibi, bu durumda yeniden Pazarama MaxiPuan yüklemesi gerçekleşmeyecektir. Destek kartı alım işlemlerinde kullanılacak MaxiPuan ve MaxiMilleriniz için alt ve üst sınır bulunmamakta, destekler karşılığında kampanya süresi boyunca müşteri başına azami toplam 1.000 TL Pazarama MaxiPuan  yüklenecektir. Ek olarak, belirli bir üye işyerinde kullanılmak üzere tanımlanan MaxiPuanlarınız kampanyaya dahil değildir.