-
KAMPANYA TARİHLERİ : 25.5.2024 - 30.6.2024
SON 12 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 25 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla LC Waikiki mağazalarından ve www.lcw.com adresinden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL indirim kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Kampanya Katılımı: İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya size özel olup başkasına devredilemez veya aktarılamaz. Kampanya, LC Waikiki mağazalarında bulunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişi kapsamaktadır. Kampanya kapsamındaki 50 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda indirim tutarı, geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Maximum'dan LC Waikiki'de Size Özel 50 TL İndirim!