-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Maximum'dan 7.500 TL ve üzeri Peşin Giyim Alışverişlerinize Faizsiz 4 Taksit Fırsatı!

  1 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında yapacağınız 7.500 TL ve üzeri peşin giyim alışverişlerinize 4 aya kadar faizsiz taksitlendirme fırsatı!

  Taksitlendirme talebinizi;

  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım 

  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım 

  adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

  Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar

  Kampanya Detayları:

  1. Faizsiz taksitlendirme işlemi yalnızca İşCep veya Maximum Mobil kanallarımızdan yapılabilir. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.

  2. Peşin giyim alışverişlerinin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında giyim sektöründe yapılan 7.500 - 100.000 TL (dahil) arası peşin alışverişlerde faizsiz 2, 3 ve 4 taksit seçeneği için uygulanacaktır. 7.500 TL altı ya da 100.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. 

  3. Peşin giyim alışverişlerinin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep veya Maximum Mobil kanallarımızdan 1 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme talepleri için yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.

  4. Kampanya sadece giyim, giyim aksesuarı, optik ve ayakkabı sektöründe yer alan firmalardan yapılacak peşin alışverişlerde geçerli olacaktır. E-ticaret sitelerinden yapılan peşin işlemler kampanyaya dahil değildir. 

  5. Taksitli işlemler için İşCep veya Maximum Mobil kanallarımızdan faizsiz ilave taksit imkanı bulunmamaktadır.

  6. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

  7. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır. İşlem tarihi ile hesap kesim tarihi aynı olması durumunda faizsiz taksitlendirme işlemi gerçekleştirilememektedir.

  8. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya tarihleri dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.   

  9. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir. Diğer taraftan, sonradan taksitlendirme işlemi gerçekleştirilen alışverişlerde bedeli hesaptan karşılanmak suretiyle, Maximum Mobil uygulamasından ve Şubelerimizden erken kapatılabilmektedir. Erken Kapatma işlemi bekleyen tüm taksitlerin ödenmesi suretiyle mümkün olabilmektedir.

  10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.

  11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.