-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 24 Haziran 2022 Maximum Trabzonspor Kart ile Kombine Alımlarında Fırsatlar!

  24 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında Maximum Trabzonspor Kart’ınız ile gişelerden yapacağınız kombine alımı harcamalarınıza %10 indirim ve faizsiz 3 taksit fırsatı!

  Kampanyanın geçerli olduğu kanal: İşCep ve Maximum Mobil
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Trabzonspor Kart
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar
   
  Kampanya Detayları:
  1.Kampanya sadece Trabzonspor kart ile Passolig gişelerinden alınan kombine biletlerinde geçerli olacaktır.
  2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 24 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında kombine satımı yapılan gişelerden 22.500 TL(dahil)’ye kadar peşin alışverişlerde faizsiz 3 taksit seçeneği için uygulanacaktır.  22.500 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
  3. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 24 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak, 3 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
  4. Kampanya sadece kombine satışı yapılan gişelerde geçerli olacaktır. Passolig internet sayfasından yapılan kombine alımları dâhil değildir.
  5. Online ödeme şirketleri aracılığıyla ödeme alan internet sitelerinden ve online pazaryerlerinden yapılan alışverişler taksitlendirme kampanyasına dahil değildir.
  6. Kampanya sadece Maximum Trabzonspor Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  7. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır.
  8. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.  
  9. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
  10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
  11. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.
  12. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  13. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Taksitlendirme talebinizi;
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme  veya Kartlarım> Kart Harcamalarım
  adımlarını takip ederek,
  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım > Harcamalarım
  adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.