-

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 04 Ekim 2023 Maximum Pati Kart’ınız ile Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Pet'ten alacağınız N&D ürünlerine %20 indirim!

    4-8 Ekim tarihleri arasında Maximum Pati Kart’ınız ile Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Pet kategorisinden alacağınız N&D ürünlerine %20 indirim kazanma fırsatı! 

    Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart 

    Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç), Bireysel Bankamatik Kartları ile ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

    Ödül kullanımı: İndirim sadece Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinde geçerlidir. Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinden alınacak N&D ürünleri üzerinden, ödeme adımında Maximum Pati Kart’ınızı seçtiğinizde alışverişinize %20 indirim uygulanacaktır Farklı kategoriden ürünlerde indirim uygulanmaz. İndirimden yararlanılabilmesi için ödemenin Maximum Pati Kart ile yapılması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir.