-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 02 Ekim 2023 Maximum Pati Kart ile Pazarama üzerinden yapacağınız bağışlarınıza %50 indirim İş Bankası'ndan!

  Maximum Pati Kart’ınız ile Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Pet kategorisi üzerinden 2-8 Ekim tarihleri arasında yapacağınız bağışlarınızın %50’si İş Bankası’ndan!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç), Bireysel Bankamatik Kartları ile ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ödül kullanımı: İndirim sadece Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinde geçerlidir. Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisindeki Haytap, Encander, Haçiko ve Huysuz ihtiyar derneklerine yapacağız bağışlarınıza %50 indirim İş Bankası tarafından uygulanacaktır. İndirim Maximum Pati Kart’ınıza 13 Ekim tarihinde yansıtılacaktır. Farklı kategoriden ürünlerde indirim uygulanmaz. İndirimden yararlanılabilmesi için ödemenin Maximum Pati Kart ile yapılması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL indirim kazanabilir.