-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Kasım 2021 Maximum Mobil’den Karaman’da Karaman Kahramankart’a Yükleme Ayrıcalığı!

  İş Bankası kartlarınız ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden Karaman’da Karaman Kahramankart’ınıza kolayca yükleme yapabilirsiniz.
   
  Karaman Kahramankart’a yükleme adımları ve ücretlendirme politikası:
   
  1.Maximum Mobil uygulamasından “Şehir Ulaşım Kartları” fonksiyonu seçilerek yükleme yapılmak istenen il seçildikten sonra kart ismi ve kart numarası bilgileri girilerek Karaman Kahramankart sisteme kaydedilir.
  2.Sistemde kayıtlı Karaman Kahramankart’a bakiye yüklemesinin sağlanabilmesi için “Para Yükle” fonksiyonu seçilerek yüklemek istenen tutar ve ödeme yapılmak istenen İş Bankası kartı seçilir.
  3.Uygulama üzerinden “Para Yükle” fonksiyonu kullanılarak yapılan anlık yükleme işlemine ilişkin tutarlarının Karaman Kahramankart’a aktarılabilmesi için Karaman Kahramankart’ın ulaşım araçlarının içerisinde bulunan validatör cihazına okutulması gerekmektedir.
  4.Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartları ile yapılacak yüklemelerden Karaman Kahramankart yüklenici firması Asis Elektronik tarafından alınacak işlem ücretlerine aşağıda yer verilmiştir. Karaman Kahramankart validatöre okutulduğunda, Asis Elektronik firması tarafından uygulanan aşağıdaki tarifeye göre ücret tahsilatı gerçekleşecektir.
    
  Örneğin, 20 TL tutarındaki bir yüklemede müşterimizin kartından tahsil edilecek tutar 20 TL olacak ancak Karaman Kahramankart’ınıza 19,01 TL yüklenecektir.

  Kart Tipi Yükleme Tutarı Ücret
  İş Bankası Kartları 10 TL-25 TL 0,99 TL
  İş Bankası Kartları 26 TL-100 TL 1,99 TL
   
  Uygulamaya dâhil olan kartlar: İş Bankası kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı