-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 20 Ocak 2021 Maximum Mobil’den Elazığ’da Elazığ Kart’a Yükleme Ayrıcalığı!

  İş Bankası kartlarınız ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden Elazığ’da Elazığ Kart’ınıza kolayca yükleme yapabilirsiniz.
   
  Elazığ Kart’a yükleme adımları ve ücretlendirme politikası:

  1. Maximum Mobil uygulamasından “Şehir Ulaşım Kartları” fonksiyonu seçilerek yükleme yapılmak istenen il seçildikten sonra kart ismi ve kart numarası bilgileri girilerek Elazığ Kart sisteme kaydedilir.
  2. Sistemde kayıtlı Elazığ Kart’a bakiye yüklemesinin sağlanabilmesi için “Para Yükle” fonksiyonu seçilerek yüklemek istenen tutar ve ödeme yapılmak istenen İş Bankası kartı seçilir.
  3. Uygulama üzerinden “Para Yükle” fonksiyonu kullanılarak yapılan anlık yükleme işlemine ilişkin tutarlarının Elazığ Kart’a aktarılabilmesi için Elazığ Kart’ın ulaşım araçlarının içerisinde bulunan validatör cihazına okutulması gerekmektedir.
  4. Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartları ile yapılacak yüklemelerden Elazığ Kart’a yüklenici firması Asis Elektronik tarafından alınacak işlem ücretlerine aşağıda yer verilmiştir. Elazığ Kart validatöre okutulduğunda, Asis Elektronik firması tarafından uygulanan aşağıdaki tarifeye göre ücret tahsilatı gerçekleşecektir.    
   
  Örneğin, 20 TL tutarındaki bir yüklemede müşterimizin kartından tahsil edilecek tutar 20 TL olacak ancak Elazığ Kart’ınıza 19,01 TL yüklenecektir. 

  Kart Tipi Yükleme Tutarı Ücret
  İş Bankası Kartları 10 TL-25 TL 0,99 TL
  İş Bankası Kartları 26 TL-100 TL 1,99 TL
   
  Uygulamaya dâhil olan kartlar: İş Bankası kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı