-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 10 Mart 2022 Maximum Mobil 5 Yaşında!

  10-31 Mart tarihleri arasında Maximum Mobil’den yapacağınız aşağıdaki işlemlerden 150 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL, toplamda 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!
   
  • Bağış ödemesi
  • Fatura ödemesi
  • Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans kullanımı
  • HGS-OGS yüklemesi
  • Trafik cezası ödemesi
  • Vergi ve harç ödemesi
   
  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç) Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz için harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla Maximum Mobil içerisinden yapmanız gerekmektedir.
   
  Kampanya koşulları: Kampanyaya yalnızca Maximum Mobil içerisinden yapılacak bağış, fatura, trafik cezası ve vergi&harrç ödemeleri ile Maximum Mobil’den Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans kullanımı kullanımı ve yine Maximum Mobil’den yapılacak HGS-OGS yüklemeleri dâhildir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen işlemlerin iptal edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Maximum Mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek fatura tahsilatı hizmeti üzerinden tahsil edilen ücretlerin detayına https://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/urun-ve-hizmet-ucretleri/Sayfalar/urun-ve-hizmet-ucretleri.aspx aracalığıyla erişebilirsiniz.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: MaxiPara Altın Kart, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç aidatsız kredi kartı, MaxiMil, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İnternet üzerinden ya da “Maximum Mobil ile öde” seçeneği kullanılarak yapılacak vergi ve harç ödemeleri kampanyaya dâhil edilmemektedir.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 07 Nisan 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
   
  Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.