-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2022 Maximum Kart’ınızla Madame Coco’da 75 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil’den katılıma özel, 28 Şubat tarihine kadar Madame Coco mağazalarından veya www.madamecoco.com ‘dan tek seferde 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize yine Madame Coco mağazalarında kullanılmak üzere 75 TL MaxiPuan!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart, MaxiPara Kartlar) ile yapılan ödemeler dahildir.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 8 Mart 2022 tarihinde yüklenecek, 30 Nisan 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mayıs 2022 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece Madame Coco mağazalarında kullanılabilir, www.madamecoco.com sitesinde kullanılamaz.
   
  Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. İş Bankası ve Madame Coco kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.