-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2022 Maximum Kart'ınızla KFC Maximum Çıtır İkili Menü’de indirim fırsatı!

  Maximum Kart’ınızla 1-28 Şubat tarihleri arasında, Maximum Mobil’den alacağınız kod ile, KFC Restoranlarında KFC Maximum Çıtır İkili Menü kişi başı 20 TL!

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Pati Kart, Maximiles, Mercedescard, Maximum Genç) ve MaxiPara kartlar.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
   
  Ek Koşullar: Kampanya 1 -28 Şubat tarih aralığında KFC restoranlarında yapılacak harcamalarda, “KFC Maximum Çıtır İkili Menü” özelinde geçerlidir. İndirim, ödeme esnasında kod ibrazında manuel olarak restoran tarafından uygulanacaktır. Kampanya kapsamındaki indirimden faydalanmak için Maximum Mobil uygulamasından tek seferde alacağınız kampanya kodunun ödeme esnasında restoran görevlisine belirtilmesi ile indirim yapılacak ve liste fiyatı olan 55,99 yerine 39,99 TL ödeme alınacaktır. Kampanya, tüm KFC restoranlarında restoran serviste geçerli olup, havalimanında geçerli değildir. İndirim kodu tek kullanımlıktır ve bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Maximum Mobil’den alınan kodların son kullanım tarihi 15 Mart 2022’dir. Kampanya başka promosyon ve indirimlerle birleştirilemez. İş Bankası ve KFC süre ya da koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.