-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2022 Maximum Kart ile Restoran Harcamalarınıza 200 TL İndirim!

  Maximum Mobil’e özel, 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla restoran sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 250 TL ve üzeri restoran harcamanızda %5, toplamda 200 TL İndirim kazanın.

  Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımdan sonraki alışverişler için kampanya kapsamında indirim kazanılacaktır.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Select

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximiles Black, Privia Black, Maxipara Kart, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, kampanyaya dahil kredi kartlarına Das Das Mutfak’da sunulan %20 indirim ayrıcalığına benzer şekilde seçili Maximum işyerlerinde sunulan özel indirimler ile birleştirilemez.

  Yemeksepeti internet sitesinden ve mobil uygulamasından, Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile verilen Yemeksepeti siparişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Kampanyaya koşulları:
  Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri restoran ödemelerinden %5, işlem başına azami 25 TL indirim kazanılacaktır.
  Bir müşteri kampanya süresi boyunca ise en fazla 200 TL indirim kazanabilir.
  Kampanya katılımından sonra restoran sektöründe yapılan 250 TL ve üzeri alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecek ve indirim kazanılacaktır.
  Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.
  Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.
  İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
   

  Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.