-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 Maximum Kart ile Budizzz’de %20 indirim fırsatı!

  1-31 Mart 2022 tarihleri arasında Budizzz.com’daki peşin alışverişlerinizi İş Bankası kartlarınız ile %20 indirimle gerçekleştirmek için Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES satın alın ve Maximum Mobil’den kampanyaya katılın. Üstelik, alışverişiniz kitap hediyeli!
   
  Kampanya Koşulları
  Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES hesabı açtırıp Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak 1 hafta içerisinde tarafınıza iletilecek olan indirim kodunuz ile 31 Mart 2022 tarihine kadar www.budizzz.com'dan yapılacak 250 TL üzeri peşin alışverişlerde %20 indirim kazanabilirsiniz.
   
  Nasıl Katılabilirim?
  “Katıl” butonuna tıklayarak 1 hafta içerisinde tarafınıza iletilecek indirim kodunuzla Budizzz.com'dan ödeme ekranında yer alan "İndirim Kodu" alanına indirim kodunuzu yazarak , indirimden hemen yararlanabilirsiniz.
   
  Nerelerde Geçerli?
  • Kampanya budizzz.com'da tüm ürünlerde sepet tutarı 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir
  Kampanya detayları:
  1. Kampanya kişiye özel olup, sadece Anadolu Hayat Emeklilik Çocuğum için BES hesabı olan veya Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES hesabı açtıracak olan müşteriler kampanyamızdan yararlanabilir.
  2. Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil içerisinde size özel olarak tanımlanmış olan kampanyanın “katıl” butonuna basarak katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılımınız sonrası 1 hafta içerisinde SMS ile ulaşacak olan promosyon kodunu ödeme esnasında  www.budizzz.com'da yer alan indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu alana giriş yapıldıktan sonra indirim otomatik olarak uygulanacaktır.
  3. Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  4. Minimum sepet tutarı 250 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim geçerli olacaktır. Ayrıca kendilerine iletilen kod ile alışveriş yapan tüm müşterilerimize Budizzz üyeliği gerekmeden “Sağlıklı Bir Bebek Uykusunun 10 Sırrı” kitabı ürünle birlikte barkod olarak ücretsiz gönderilecektir.
  5. Kodlar 1 Mart -31 Mart 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartları ile www.budizzz.com  adresinden yapılacak peşin alışverişlerde geçerli olup kampanya kapsamında sepet tutarı üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.
  6. Kampanyaya dahil kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı) ve İş Bankası Bankamatik kartları.
  7. Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenizi İş Bankası kredi kartlarından biri veya Bankamatik Kartı’nız ile yapmanız gerekmektedir.
  8. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  9. İş Bankası ve Budizzz kampanyayı  durdurma veya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.