-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Kasım 2023 Maximum’dan Getir ve GetirBüyük'te 75 TL İndirim Fırsatı!

  Alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 03 - 13 Kasım 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Getir ve GetirBüyük'ten tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinizden 75 TL indirim kazanın!
   
  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.
   
  Katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.
   
  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.
   
  Ek koşullar: Getir kampanyası kapsamında kazanılan indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya; sadece online ödeme yönteminde geçerlidir ve kampanya dönemi içerisinde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanyaya; GetirYemek, GetirSu ve GetirÇarşı'dan yapılacak alışverişler dahil değildir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Getir kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.