-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 24 Ağustos 2023 Maximiles Black’inize Özel TatilBudur Premium Otellerinde İndirim Ayrıcalığı!

  24 Ağustos - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Maximiles Black'inizle TatilBudur Premium Otellerinden tek seferde yapacağınız 40.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizden 4.000 TL indirim kazanma fırsatı sizi bekliyor!
   
  Kampanya Kuralları:
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximiles Black ve Privia Black asıl/ek kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Kampanyaya dahil olan kartlar bölümünde belirtilen kart türleri dışında kalan kartlar ve Aidatsız kartlar dahil değildir. MaxiMil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
   
  Kampanya Detayları:
   
  • Kampanya kapsamında Maximiles Black'inizle TatilBudur Premium Otellerinden tek seferde gerçekleştirilecek 40.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinden 4.000 TL indirim kazanılacaktır. Kampanya dönemi boyunca (24 Ağustos - 31 Aralık 2023), bir müşteri 40.000 TL ve üzeri ödemelerinden sadece bir defa 4.000 TL indirim kazanabilecektir.
   
  • Kampanya kapsamında Maximiles Black'inizle TatilBudur Premium Otellerinden tek seferde gerçekleştirilecek 25.000-39.999 TL arası otel ve konaklama ödemelerinden %5 indirim kazanılacaktır. Bir müşteri işlem başına en fazla 1.500 TL, kampanya süresi boyunca ise aylık en fazla 3.000 TL indirim kazanabilir.
   
  • Kampanya döneminde (24 Ağustos - 31 Aralık 2023) TatilBudur Premium Otellerinde yapılacak 40.000 TL ve üzeri otel/konaklama ödemelerinden kazanılacak 4.000 TL indirim, Maximiles Black genel otel indirim kampanyasından harici olarak değerlendirilecektir. (Maximiles Black'inizle farklı yerlerden yapacağınız otel/konaklama ödemelerinizden kazanacağınız indirim tutarını etkilemeyecektir.)
   
  • 40.000 TL ve üzeri otel/konaklama ödemelerinden 4.000 TL indirim kazanan bir müşteri, TatilBudur’da (3, 6 ve 9 taksitli alışverişlere) 4 ay taksit erteleme kampanyasından yararlanamayacaktır.
   
  • Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
   
  • Kampanya, Maximiles Black kredi kartlarına Maximum işyerlerinde sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez.
   
  • Maximiles Black ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiMil kazanılmaya devam edecektir.
   
  • İndirim tutarı yansıdığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
   
  • Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.
   
  • Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır. 
   
  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampana, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.