-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Eylül 2023 Maximiles Black'inize Özel Avrupa Ülkelerindeki Restoran Harcamalarınıza %10 İndirim!

  Maximiles Black'inize Özel Avrupa Ülkelerindeki Restoran Harcamalarınıza %10 İndirim!

  30 Eylül 2023 tarihine kadar Avrupa ülkelerinde yer alan restoranlarda Maximiles Black ile yapacağınız 3.000 TL ve üzeri harcamalarınıza özel %10 indirim sizi bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximiles Black, Privia Black kredi kartları ve ek kartları

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Maximiles Black, Privia Black kredi kartları dışındaki bireysel İş Bankası kredi kartları, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  1) Kampanya kapsamında 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Avrupa ülkelerinde* tek seferde yapılacak 3.000 TL ve üzeri restoran harcamalarına %10 oranında indirim verilecektir.
  2) Visa logolu Maximiles Black ve Privia Black kredi kartları ile birden fazla kez kampanyadan faydalanılabilecektir.
  3) Kampanya dönemi boyunca kart başına kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 1.000 TL’dir. Bu tutara ulaşıldığında indirim uygulaması sona erecektir.
  4) İndirimin (iadenin) yansıtılabilmesi için harcamanın en az 3.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
  5) Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamına dahil edileceğinden kur farklılıkları sebebiyle değişiklikler olabilmektedir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dahil edilmemesi durumunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin ve Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  6) Söz konusu kampanya Maximiles Black’e özel mevcut 1.500 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 3.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim kazanımını etkilememektedir. Örneğin Avrupa ülkelerinde 3.000 TL restoran harcaması yapan bir müşteri Visa kampanyasından %10, mevcut Maximiles Black’e özel restoran kampanyasından da ayrıca %20 oranında indirim kazanacaktır. İlgili kampanya linki: Maximiles Black İle Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı! | Maximiles
  7) Ye yapılan harcamalarda ve indirim tutarlarında, banka uygulamasından ve kur farklarından kaynaklı değişiklikler oluşabilmekte olup, söz konusu değişikliklere ilişkin olarak Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
  8) Kazanılan indirim, işlemin gerçekleştiği günden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine  ‘Visa Kampanya İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır.
  9) İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
  10) Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda, kart numarası değişen kart kampanyaya dahil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları kampanya katılımını etkilemeyecektir.
  11) Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  12) Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  13) Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  14) Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı 30 Eylül 2023 tarihinden önce sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr web sitesinde yayımlanacaktır.
  15) Kampanyaya katılan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için: www.visa.com.tr
  16) Kampanyaya katılan müşteriler yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.
  17) Kampanyaya, katılım ve işlem bilgilerine dair soruları/geri bildirimleri olan katılımcılar Türkiye İş Bankası A.Ş. ile doğrudan iletişime geçerek bilgi alabilirler.
  18) Kampanyaya ISO tarafından global olarak belirlenmiş 5811, 5812, 5813, 5814 İşyeri Kategori Kodu altında yer alan ve Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren kayıtlı üye işyerlerinde yapılan işlemler dahildir. 
  19) Kampanya kapsamında Visa’nın katılımcıların kişisel verilerine erişimi ve hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Kişisel verilerin korunmasına dair 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ve aynı zamanda ilgili Avrupa mevzuatı (GDPR) kapsamındaki kişisel verilerin korunması ve veri sahiplerinin haklarının yönetimi konusundaki bütün sorumluluk bankalara aittir. Bu konuya dair katılımcıların herhangi bir soru ya da talebi olması halinde bankaları ile doğrudan iletişime geçmeleri gerekmektedir.

  *Kampanya harcamalarına dahil ülkeler: Andorra, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Grönland, Vatikan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Kralık