-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 19 Eylül 2023 Masterpass’e Kayıtlı Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Beymen İndirim Kampanyası

  25 Eylül 2023 tarihine kadar Beymen uygulamasında ve Beymen.com’daki seçili ürünlerde, Masterpass’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarınızla yapacağınız alışverişlerde %50’ye varan indirim sizleri bekliyor.


  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.


  Kampanya Koşulları

  1. Kampanya kapsamında uygulanacak %50’ye varan indirim 25 Eylül’e kadar Beymen uygulamasından ve Beymen.com’dan yapılacak seçili ürünler için geçerlidir.

  2. İndirim sepet sayfasında anında uygulanacaktır.

  3. Kampanyadan yararlanabilmek için Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kredi kartı veya Bankamatik Kartı ya da MaxiPara kartın Masterpass'e kaydedilmesi ve Masterpass üzerinden ödeme yapılması gereklidir.

  4. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  5. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.

  6. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

  7. Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  8. Kampanyanın yürütülmesinden Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  9. Kampanya ile ilgili detaylar için:
  https://www.beymen.com/sale-kampanyalar-secili-urunlerde-sepette-indirimler-102427​​​