-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 18 Ağustos 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Starbucks® Yüklemelerinize Beş Yıldız!

  ​10 Eylül 2023 tarihine kadar Starbucks® Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası Mastercard® veya Maestro® logolu Bankamatik, bireysel kredi kartı ya da MaxiPara kartlar ile otomatik ödeme talimatı ile yapılan 200 TL ve üzeri yüklemelere 5 yıldız kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Türkiye İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  1) Kampanya 10 Eylül 2023 tarihine kadar geçerlidir.
  2) Kampanya süresi boyunca Starbucks® mobil uygulaması üzerinden İş Bankası Mastercard® veya Maestro® logolu Bankamatik, bireysel kredi kartı ya da MaxiPara kartlar ile otomatik ödeme talimatı ile yapılan 200 TL ve üzeri yüklemelere 5 yıldız verilecektir.
  3) Her bir müşteri kampanya süresi içinde, kampanyadan yalnızca 2 kez yararlanabilecektir.
  4) Kampanyadan yararlanabilmek için:
  a. Starbucks® mobil uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® veya Maestro® logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart Ekle” menüsünden; Mastercard® veya Maestro® logolu kartınızı Masterpass™’e kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından Starbucks mobil uygulamasında “Ayarlar/Otomatik Yükleme” menüsüne gelerek ilgili kartınız ile 200 TL ve üzeri otomatik ödeme talimatlı yüklemenizi yaparak 5 yıldız kazanabilirsiniz.
  b. Starbucks® mobil uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı  Mastercard® veya Maestro® logolu kartınız var ise, “Otomatik Yükleme” adımına gelerek kayıtlı  olan Mastercard® veya Maestro logolu kartınız ile 200 TL ve üzeri yükleme talimatı vererek 5 yıldız kazanabilirsiniz.
  5) Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
  6) Starbucks® mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri kampanyaya dahil değildir.
  7) Hesaba yüklenen yıldızlar hesap geçmişinden görüntülenebilmektedir.
  8) Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihlerinde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  9) Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  10) Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  11) Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  12) Kampanyanın yürütülmesinden Starbucks® sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • 22 Nisan 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Starbucks Yıldızlı Hafta Sonları Kampanyası!

  Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 22 Nisan-30 Haziran 2023 tarihleri arasında Starbucks Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri yüklemelerde 5 yıldız kazanma fırsatı sizleri bekliyor!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  1. Kampanya 22 Nisan 2023 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında sadece hafta sonu günlerinde geçerlidir.
  2. Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu Bankamatik Kartı veya MaxiPara banka kartları, Mastercard® logolu kredi kartları ile yapılacak 150 TL ve üzeri yüklemelerde 5 yıldız kazanımı olacaktır.
  3. Kampanyadan yararlanabilmek için:
  •  Masterpass™’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Türkiye İş Bankası Maestro logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
  •  Masterpass™’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız var ise, Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı  olan Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
  4. Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklenecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
  5. Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri geçerli değildir.
  6. Her misafir aynı ay içinde kampanyadan bir kez yararlanabilecektir.​
  7. Hesaba yüklenen yıldızlar hesap geçmişinden görüntülenebilecektir.
  8. Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  9. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  10.Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  11.Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  12.Kampanyanın yürütülmesinden Starbucks sorumlu olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.