-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 25 Mart 2024 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Beymen’de Bayram İndirimi Kampanyası

  Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 25-31 Mart 2024 tarihleri arasında Beymen uygulamasındaki ve Beymen.com’daki seçili ürünlerde %35 indirim sizleri bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları

  1. Kampanya 25–31 Mart 2024 tarihleri arasında Beymen.com ve Beymen uygulamasındaki seçili ürünlerde %35’e varan indirim uygulanacaktır.

  2. İndirim, sepet sayfasında anında uygulanacaktır.

  3. Kampanyadan yararlanabilmek için Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kredi kartı veya Bankamatik Kartı ya da MaxiPara kartın Masterpass'e kaydedilmesi ve Masterpass üzerinden ödeme yapılması gereklidir.

  4. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  5. İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.

  6. Red olan ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

  7. Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  8. Kampanyanın yürütülmesinden Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. sorumlu olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  9. Detaylar için: https://www.beymen.com/tr/sale-kampanyalar-mastercarda-ozel-secili-urunlerde-sepette-indirimler-103597