-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Nisan 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Beymen.com İndirim Kampanyası

  Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 5-11 Nisan 2023 tarihleri arasında Beymen.com ve Beymen uygulamasındaki seçili ürünlerde %40’a varan indirim size bekliyor.


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.


  Kampanya Koşulları
   
  1. Kampanya, 5 – 11 Nisan 2023 tarihleri arasında Beymen.com ve Beymen uygulamasındaki seçili ürünlerde geçerlidir.
  2. İndirim, sepet sayfasında anında uygulanacaktır.
  3. Kampanyadan yararlanabilmek için Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kredi veya Bankamatik Kartı ya da MaxiPara kartın Masterpass'e kaydedilmesi ve Masterpass üzerinden ödeme yapılması gereklidir.
  4. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  5. İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  6. Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir.
  7. Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 • 26 Ocak 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Beymen.com İndirim Kampanyası!

  ​Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 26 Ocak – 1 Şubat 2023 tarihleri arasında Beymen.com ve Beymen uygulamasındaki seçili ev & mobilya ürünlerinde %30'a varan indirim kampanyası!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

  Kampanya Koşulları 
  1. Kampanya, 26 Ocak 2023 – 1 Şubat 2023 tarihleri arasında Beymen.com ve Beymen uygulamasındaki seçili ürünlerde geçerlidir.
  2. İndirim, sepet sayfasında anında uygulanacaktır.
  3. Kampanyadan yararlanabilmek için Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kredi veya Banka kartı ya da ön ödemeli kartın Masterpass'e kaydedilmesi ve Masterpass üzerinden ödeme yapılması gereklidir.
  4. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  5. İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  6. Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir.
  7. Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır