-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Aralık 2023 Maximum'dan Massimo Dutti'de 600 TL İndirim!

  5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Massimo Dutti'de yapacağınız 4.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 600 TL İndirim!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Kampanya Maximum anlaşmalı Massimo Dutti mağazalarından yapılacak 4.000 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya sadece fiziki mağazalarda geçerlidir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 600 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

  ITX Turkey Perakende İthalat İhracat LTD. ŞTİ.  ve Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.