-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Les Benjamins “Priceless” Kapsül Koleksiyonu İndirim Kampanyası


  Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlara özel 30 Ağustos 2023 tarihine kadar, Les Benjamins “Priceless” Kapsül Koleksiyon ürünlerine %25 indirim

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    
  1. Kampanya 30 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerlidir. 
  2. Kampanya sadece https://lesbenjamins.com/collections/mastercard​ sitesinde yer alan ürünlerde geçerli olup, sepette %25 indirim kampanyasından yaralanabilmek için Türkiye İş Bankası A.Ş. Mastercard logolu kartların ilk 6 hanesinin (bin numarası) ödeme kısmında bulunan indirim kodu alanına girilmesi gerekmektedir.
  3. İndirim sadece MASTERCARD x LES BENJAMINS koleksiyonu için geçerlidir.
  4. Kampanya stoklarla sınırlı olup sadece bireysel tüketicileri kapsar. 
  5. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  6. İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  7. Les Benjamins ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  8. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  9. Kampanyanın yürütülmesinden Les Benjamins sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  10. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.