-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Nisan 2023 Lee ve Wrangler mağazalarında %10 indirim!

  1 -30 Nisan 2023 tarihleri arasında Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, alacağınız indirim kodunu kullanarak Maximum Kart’ınızla Lee ve Wrangler mağazaları ile www.wrangler.com.tr ve www.lee.com.tr online mağazalarında yapacağınız 3.000TL ve üzeri ilk alışverişinize sepete ek %10 indirim kazanın! 

  İndirim kodu almak için: Kampanyaya katılmanız yeterlidir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görünecektir.

  Kampanyaya dâhil olan işlemler ve Ödül kullanımı: Kampanya;  EyeConnection, Fabcare ürünlerinde ve Aksesuar ve Deri Ceket kategorisinde geçerli değildir.Kampanya sadece Lee ve Wrangler mağazaları ile www.wrangler.com.tr ve www.lee.com.tr online mağazalarında yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kodları 30 Nisan 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan mağazalarda yararlanmak için indirim kodu ibraz edilmelidir. Kampanyadan lee.com.tr ve wrangler.com.tr adreslerinde faydalanmak için almış olduğunuz kodu sepetim sayfasında yer alan “İndirim Kodu” kısmına yazmanız gerekmektedir. Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), Ticari Kartlar 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Karma Mağazacılık Ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.