-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 19 Nisan 2023 Korkmaz alışverişlerinizde ilave 5 taksit fırsatı!

  19 Nisan - 31 Mayıs tarihlerinde Maximum Kart'ınızla Korkmaz'dan yapacağınız 2-3-4 taksitli işlemlerinize ilave 5 taksit ayrıcalığı!


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Mercedes Card, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart)

  Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri. 

  Kampanya detayları: İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız  2-3-4 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. 

  Kampanya kapsamında azami vade bireysel kredi kartları için 9 ayı geçemez. BDDK’nın taksit kısıtlamaları gereğince elektronik eşya harcamalarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet harcamalarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) ve fiyatı 5.000 TL’nin altında olan televizyon ve bilgisayar harcamalarında 9 ay taksit sınırı bulunmaktadır.


  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.