-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Nisan 2023 Kısmet by Milka'da %10 İndirim!

  Maximum Kart'ınızla Kısmet by Milka'dan 5-30 Nisan 2023 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 15.000 TL ve üzeri ilk harcamanızda %10 indirim fırsatı!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir. 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat, Bankamatik Kartları, Maxipara Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ek Koşullar: Kampanya Kısmet by Milka mağazalarından yapılacak 15.000 TL ve üzeri harcamaları kapsamakta olup kismetbymilka.com.tr'den yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen harcamaların iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 5.000 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir."